
3-10 μέρες
ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΟΝΟ
- διαθεσιμότητα: 3-10 μέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 151-21010
2,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,45€
Δωρεάν Μεταφορικά
Για παραγγελίες άνω των 80€
Συναλλαγές
Σε ασφαλές τραπεζικό περιβάλλον
ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΟΝΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +65°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\64 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,064kg |
| Μήκος | 90mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 90mm |
| Συσκευασία | Polybag with Head Card |
| Υλικό Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 40mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
