- ΨΥΞΗ & ΘΕΡΜΑΝΣΗ
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Οροφής & Επίτοιχοι
- Κατασκευαστής
- SunLight
- SETO - Ανεμιστήρας Οροφής με Φως και Τηλεχειριστήριο

3-10 μέρες
SETO - Ανεμιστήρας Οροφής με Φως και Τηλεχειριστήριο
- διαθεσιμότητα: 3-10 μέρες
- Κωδικός Προϊόντος: SL-SETO-48BK
- Weight: 3.30kg
188,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 188,48€
Δωρεάν Μεταφορικά
Για παραγγελίες άνω των 80€
Συναλλαγές
Σε ασφαλές τραπεζικό περιβάλλον
Ανεμιστήρας οροφής με φως, τηλεχειριστήριο και dc μοτέρ
Ανεμιστήρας οροφής με φως και DC μοτέρ για αθόρυβη λειτουργεία. Διαθέτει τηλεχειριστήριο και ενσωματωμένο ανεμιστήρα στο κέντρο. Η βάση είναι από αλουμίνιο, σε λευκό χρώμα, ενώ το καπέλο είναι από ύφασμα σε μαύρο χρώμα. Τα πτερύγια είναι ακρυλικά σε διάφανο χρώμα και βρίσκονται στο εσωτερικό του ανεμιστήρα.Διαθέτει έξι ταχύτητες, χρονοδιακόπτη και ταυτόχρονα παρέχει την δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος σε όλο το φάσμα από 3000K-6000Κ αλλά και αυξομείωσης της φωτεινότητας.| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 2260 lm |
| Βάρος | 2.50 kg |
| Διάμετρος | 48 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control |
| Ισχύς | 45 W |
| Κατηγορία | ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΕΣ ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΦΩΣ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Ανεμιστήρες |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 24 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
