- ΨΥΞΗ & ΘΕΡΜΑΝΣΗ
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Οροφής & Επίτοιχοι
- Κατασκευαστής
- SunLight
- TEREN - Ανεμιστήρας Οροφής με Φως και Τηλεχειριστήριο

3-10 μέρες
TEREN - Ανεμιστήρας Οροφής με Φως και Τηλεχειριστήριο
- διαθεσιμότητα: 3-10 μέρες
- Κωδικός Προϊόντος: SL-TEREN-42WH
- Weight: 7.30kg
188,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 188,48€
Δωρεάν Μεταφορικά
Για παραγγελίες άνω των 80€
Συναλλαγές
Σε ασφαλές τραπεζικό περιβάλλον
Ανεμιστήρας οροφής με φως, τηλεχειριστήριο και dc μοτέρ
Ανεμιστήρας οροφής με φως και DC μοτέρ για αθόρυβη λειτουργεία. Διαθέτει τηλεχειριστήριο και πτυσσόμενα πτερύγια. Η βάση είναι από αλουμίνιο, σε λευκό χρώμα με φινίρισμα ξύλου, ενώ τα πτερύγια είναι ακρυλικά σε διάφανο χρώμα.Διαθέτει έξι ταχύτητες, χρονοδιακόπτη και ταυτόχρονα παρέχει την δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος σε όλο το φάσμα από 3000K-6000Κ αλλά και αυξομείωσης της φωτεινότητας.| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 3000 lm |
| Βάρος | 5.80 kg |
| Διάμετρος | 50 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control |
| Ισχύς | 30 W |
| Κατηγορία | ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΕΣ ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΦΩΣ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Ανεμιστήρες |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 40 cm |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΞΥΛΟ |
