
3-10 μέρες
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΧΑΛΑΖΙΑ 2800W ΜΑΥΡΗ 3FACE
- διαθεσιμότητα: 3-10 μέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 300-41405
42,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 42,38€
Δωρεάν Μεταφορικά
Για παραγγελίες άνω των 80€
Συναλλαγές
Σε ασφαλές τραπεζικό περιβάλλον
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΧΑΛΑΖΙΑ 2800W ΜΑΥΡΗ 3FACE
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | 3 όψεις εκπομπής θερμότητας / 3 face heat emission |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 32x0,196mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 11A |
| Θερμαντικό Στοιχείο | 7 Λαμπτήρες Χαλαζία/ 7 Quartz Tubes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.500kg |
| Κάλυψη Χώρου | 35m² |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\1 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.000kg |
| Μήκος | 435mm |
| Μήκος Καλωδίου | 1,500m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2800W |
| Πλάτος | 145mm |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 0dB |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητες | 5 |
| Τύπος Σύνδεσης | Φις/ Plug |
| Τύπος Φις | 2 Round VDE Plug |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό & Σίδηρος/ Plastic & Iron |
| Ύψος | 420mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
